اگر قصد خرید لوله واتصالات با کیفیت پنج لایه پویا پایپ را با قیمت کارخانه دارید میتوانید با ما در ازتباط باشید و این محصولات را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا از ما خریداری کنید .
گروه صنعتی پویا ، با نام تجاری لوله پویا از سال 1376 رسماً فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه ، توانسته است در زمینه تولید لوله و اتصالات تک لایه و پنج لایه محصولاتی با کیفیتی ممتاز و قابل رقابت با محصولات خارجی به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

گروه صنعتی پویا ، با نام تجاری لوله پویا از سال 1376 رسماً فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه ، دستگاههای مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه ، توانسته است محصولاتی با کیفیتی ممتاز و قابل رقابت با محصولات خارجی به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

شرکت با استفاده از نیروهای متخصص ودستگاههای مدرن طبق استاندارد DIN آلمان تولید لوله و انواع اتصالات تک لایه شروع نمود ودر راستای اهداف شرکت مبنی بر بالا بردن کیفیت محصول توانست اولین گواهینامه استاندارد ملی ایران جهت تولید لوله واتصالات تک لایه را در ایران اخذ نماید . در این راستا نیز شرکت در سال 1381توانست گواهینامه در سیستم مدیریت کیفیت و ( ISO 9001 . 2008 ) را از DIN آلمان کسب نماید و گواهینامه IQNET را نیز اخذ نمود و در سال 1384 نیز توانست گواهینامه بهداشت جهت محصولات تک لایه را اخذ نماید و در سال 1385 نیز به عنوان واحد نمونه کیفت در تولید لوله واتصالات تک لایه معرفی شد . و یکی از مهمترین افتخارات شرکت دریافت گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بوده است.

گروه صنعتی پویا در جهت تکمیل سبد تولیدات خود از سال 1383 شروع به برنامه ریزی برای تولید لوله واتصالات پنج لایه نمود که پس از تحقیقات کامل و بررسی نقاط قوت وضعف محصولات موجود توانست در سال 1386 با نام تجاری پویا پایپ این محصول را با کیفیت عالی و قیمت مناسب وارد بازار نماید که دستاورد این تحقیقات اخذ اولین نشان استاندارد اجباری ملی ایران جهت تولید لوله پنج لایه در ایران بود .
درصورتی که قصد خرید محصولات پنج لایه پویا پایپ را دارید با ما تماس حاصل فرمایید و با قیمت کارخانه خرید کنید .